Menu
2013.09.25

Od dziś do obejrzenia relacja fotograficzna z ostatniej wystawy "Hydrofile i Dendrony", która odbyła się w Galerii Sanockiej BWA. Relacja zamieszczona na stronie z komentarzem do wystawy.

 

wystawa Grażyny Smalej Hydrofile i Dendrony w Galerii Sanockiej BWA

20.06.2013

Z przyjemnością zapraszam na otwarcie wystawy "Hydrofile i Dendrony" 4 lipca 2013 o godzinie 18:00 w Galerii Sanockiej BWA (Sanok, Rynek 14). Wystawa potrwa do 17 sierpnia.
Polecam lekturę komentarza do wystawy, który napisał Marcin Doktor Polak opublikowany w folderze i na mojej stronie.

 

plakat do wystawy w Sanoku

 

2013.05.14

Grażyna Smalej wyróżniona na portalu Saatchi Online jako jedna z najciekawszych artystów "One to Watch".

saatchi online print screen smalej

22.10.2012

21 października 2012 roku wzięłam udział w projekcie „13 h” Rafała Małeckiego i Wilhelma Bielawy. Projekt polega na udokumentowaniu poprzez fotografię (Wilhelm) i zapis rozmów (Rafał) trzynastu godzin z artystą podczas jego pracy.

Fotografie oraz wywiady zostaną wydane w przygotowywanym albumie, a prace wykonane podczas tej sesji będą pokazane na wystawie. Część fotografii zapowiadającej moją część projektu można zobaczyć na stronie Wilhelm Bielawa photography.

 

13h Bielawa Malecki Smalej

30.10.2012

26 października jako Grupa Odśrodkowa wspólnie z Marcinem Doktorem Polakiem wykonaliśmy akcję „Orgien-Mysterien-Fashion” będącą ironicznym komentarzem do akcji Hermanna Nitscha w ramach Orgien-Mysteriem-Theater. Naśladując rytuały OMT malowaliśmy koszulki, które jako dzieła sztuki można również użytkować w przeciwieństwie do szat Nitscha, trafiających po misteriach na ściany muzeów. Z „Orgien Mysterien Fashion” powstał film, dokumentacja fotograficzna oraz 21 koszulek. Zapraszam do obejrzenia filmu oraz relacji fotograficznej.

 

 

Fotorelacja na stronie Grupy Odśrodkowej:

 

grupa odsrodkowa orgien-mysterien-fashion

21.08.2012

„Obcy” to amatorski eksperymentalny film zrealizowany w ramach działań Grupy Odśrodkowej w sierpniu 2012.

 

« NOWSZE
STARSZE »