Menu
2017.05.28

Zapraszam serdecznie na wernisaż moich prac z cyklu "Summit Day" podczas Dnia Otwartego w MODOSO, 9 czerwca 2017, godz. 19:00, przy ulicy Mazowieckiej 12 w Warszawie. 

summit day modoso plakat

 

14.04.2017

Zapraszam do lektury wywiadu, który przeprowadził ze mną Jacob Lee na blogu The Art Minnow. 

Conversation Jacob Lee and Grazyna Smalej

13.04.2017

Zapraszam serdecznie na dzień otwarty w pracowni w zamykanym właśnie budynku Telpodu. Na pożegnanie tego wyjątkowego miejsca, w którym spędziłam siedem bardzo twórczych lat postanowiłam urządzić mały pokaz najnowszych obrazów. Początek o godzinie 17:00, 22 kwietnia, pod adresem Romanowicza 4/313, Kraków. Pokaz jednorazowy. Przybywajcie!

 

2016-06-01
BWA Galeria Sanocka zaprasza na jubileuszową wystawę pt. "Dziesięć"

Rafał Borcz / Iwona Demko / Wojciech Gilewicz / Jan Mioduszewski / Tomek Mistak / Grażyna Smalej / Sylwester Stabryła / Jan Szczepan Szczepkowski / Joanna Szostak / Sławomir Toman
kurator: Agata Sulikowska-Dejena

Wernisaż: 
piątek, 03.06.2016, 
godz. 18:00
wystawa trwa do 24.06.2016
 
Wystawa Dziesięć, Sanok, czerwiec 2016

Wystawa Dziesięć, Sanok, czerwiec 2016
 
Wystawa Dziesięć, Sanok, czerwiec 2016 
 
        BWA Galeria Sanocka rozpoczęła swą działalność w 2006 roku. Od tamtego czasu jej pracownikom udało się zrealizować około stu wystaw indywidualnych i kilkadziesiąt zbiorowych. Sanok odwiedziła ponad setka artystów, nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Galeria zawsze hołdowała zasadzie prezentowania jak najszerszego spektrum nowych zjawisk w sztuce, dlatego sanocka publiczność miała okazję spotkać się z interesującymi koncepcjami malarstwa, rzeźby, fotografii, grafiki, uczestniczyć w performensach, artystycznych eksperymentach, mogła obserwować przenikanie do sztuki nowych mediów, oswoić się z przemianą tradycyjnych form w obiekty i instalacje. Początkowe ograniczenia takie, jak nieduże miasto, prowincjonalne położenie i niewielka, bardzo kameralna przestrzeń wystawiennicza, okazały się największymi atutami galerii.
          Wystawa jubileuszowa jest obszerną prezentacją różnorodnych postaw twórczych w obszarze malarstwa. Jest to również, a może nawet przede wszystkim, spotkanie przyjaciół galerii, artystów stale z nią współpracujących. Ekspozycja, jak w soczewce ogniskuje główne założenia programowe towarzyszące galerii od momentu jej powstania (...)
          Dziesięć lat dla galerii to dużo i niewiele zarazem. Jest to czas wystarczający by odnaleźć własny obszar zainteresowań w sztuce, stworzyć program i zrealizować go, zgromadzić wokół swojej pasji wierną publiczność. Ale nadal, mimo upływu lat pozostaje się młodą galerią, pełną ciekawości, zapału i życzliwości dla goszczonych artystów. Każdy okrągły jubileusz jest okazją do podsumowań, ale jednocześnie zachętą do śmiałego patrzenia w przyszłość i formułowania nowych celów.   /Agata Sulikowska-Dejena/

ZAPRASZAMY!!
2015.05.07

Jeden z moich obrazów "Buldożer" bierze udział w wystawie "May Day" 2015 Spring Show prezentowanej w Jeffrey Meier Gallery, Lambertville, NJ, USA. Wystawa czynna od 1 maja do 5 lipca 2015 roku.

 

May Day Jeffrey Meier Gallery

2014.11.27

Zapraszam serdecznie na wystawę malarstwa pt. "Gdziekolwiek ucieczki" w Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay" w Krakowie. Wernisaż odbędzie się 5 grudnia ( w piątek ) o godzinie 19:00 w Galerii Głównej CSW Solvay przy ulicy Zakopiańskiej 62 w Krakowie. Wystawa potrwa do 5 stycznia 2015 roku.

 

plakat Solvay

 

« NOWSZE
STARSZE »